KAMEX-Stegna Parchowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Łebunia - GKS Kołczygłowy 4:4
  • Lipniczanka Lipnica - Skotawa Budowo 3:1
  • DOLINA Gałąźnia Wlk - ARKONIA Pomysk Wlk
  • BRDA II Przechlewo - Magic Niezabyszewo
  • MYŚLIWIEC Tuchomie - GRANIT Koczała
  • GTS Czarna Dąbrówka - KAMEX - STEGNA Parchowo
  • Zawisza Borzytuchom - Sparta Konarzyny
  •        

Najbliższe spotkanie

Sparta KonarzynyKAMEX-STEGNA Parchowo
Sparta Konarzyny   KAMEX-STEGNA Parchowo
2016-10-02, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Sparta Konarzyny - LKS Łebunia
KAMEX - STEGNA Parchowo - Zawisza Borzytuchom
GRANIT Koczała - GTS Czarna Dąbrówka
Magic Niezabyszewo - MYŚLIWIEC Tuchomie
ARKONIA Pomysk Wlk - BRDA II Przechlewo
Skotawa Budowo - DOLINA Gałąźnia Wlk
GKS Kołczygłowy - Lipniczanka Lipnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS Łebunia 4:4 GKS Kołczygłowy
Lipniczanka Lipnica 3:1 Skotawa Budowo
DOLINA Gałąźnia Wlk ARKONIA Pomysk Wlk
BRDA II Przechlewo Magic Niezabyszewo
MYŚLIWIEC Tuchomie GRANIT Koczała
GTS Czarna Dąbrówka KAMEX - STEGNA Parchowo
Zawisza Borzytuchom Sparta Konarzyny

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Podoba wam się nowy Herb ???

Losowa galeria

Kamex Stegna Parchowo - Dolina Gałęźnia Wik. 4 : 5(1:3)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 75
ogółem: 171 340

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
GTS Czarna Dąbrówka 3:1 LKS Łebunia zobacz ›
Zawisza Borzytuchom 0:3 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
Sparta Konarzyny 6:3 BRDA II Przechlewo zobacz ›
GRANIT Koczała 0:2 Lipniczanka Lipnica zobacz ›
Magic Niezabyszewo 2:2 GKS Kołczygłowy zobacz ›
ARKONIA Pomysk Wlk 1:1 Skotawa Budowo zobacz ›
2016-08-28 KAMEX-STEGNA Parchowo 3:4 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
LKS Łebunia 2:0 Skotawa Budowo zobacz ›
GKS Kołczygłowy 2:2 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
Lipniczanka Lipnica 5:1 Magic Niezabyszewo zobacz ›
DOLINA Gałąźnia Wlk 2:2 GRANIT Koczała zobacz ›
MYŚLIWIEC Tuchomie 3:1 Sparta Konarzyny zobacz ›
GTS Czarna Dąbrówka 1:4 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
2016-09-04 BRDA II Przechlewo 0:5 KAMEX-STEGNA Parchowo zobacz ›
Zawisza Borzytuchom 4:3 LKS Łebunia zobacz ›
Sparta Konarzyny 1:1 GTS Czarna Dąbrówka zobacz ›
GRANIT Koczała 9:1 BRDA II Przechlewo zobacz ›
Magic Niezabyszewo 4:1 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
ARKONIA Pomysk Wlk 0:2 Lipniczanka Lipnica zobacz ›
Skotawa Budowo 6:6 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2016-09-11 KAMEX-STEGNA Parchowo 1:2 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
LKS Łebunia 4:4 GKS Kołczygłowy zobacz ›
Lipniczanka Lipnica 3:1 Skotawa Budowo zobacz ›
DOLINA Gałąźnia Wlk ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
BRDA II Przechlewo Magic Niezabyszewo 17:00
MYŚLIWIEC Tuchomie GRANIT Koczała 17:00
Zawisza Borzytuchom Sparta Konarzyny 17:00
2016-09-18 GTS Czarna Dąbrówka KAMEX-STEGNA Parchowo 14:00
Sparta Konarzyny LKS Łebunia 17:00
GRANIT Koczała GTS Czarna Dąbrówka 17:00
Magic Niezabyszewo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
ARKONIA Pomysk Wlk BRDA II Przechlewo 17:00
Skotawa Budowo DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
GKS Kołczygłowy Lipniczanka Lipnica 17:00
2016-09-25 KAMEX-STEGNA Parchowo Zawisza Borzytuchom 15:00
LKS Łebunia Lipniczanka Lipnica 17:00
DOLINA Gałąźnia Wlk GKS Kołczygłowy 17:00
BRDA II Przechlewo Skotawa Budowo 17:00
MYŚLIWIEC Tuchomie ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
GTS Czarna Dąbrówka Magic Niezabyszewo 17:00
Zawisza Borzytuchom GRANIT Koczała 17:00
2016-10-02 Sparta Konarzyny KAMEX-STEGNA Parchowo 14:00
GRANIT Koczała Sparta Konarzyny 17:00
Magic Niezabyszewo Zawisza Borzytuchom 17:00
ARKONIA Pomysk Wlk GTS Czarna Dąbrówka 17:00
Skotawa Budowo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
GKS Kołczygłowy BRDA II Przechlewo 17:00
Lipniczanka Lipnica DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
2016-10-09 KAMEX-STEGNA Parchowo LKS Łebunia 15:00
LKS Łebunia DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
BRDA II Przechlewo Lipniczanka Lipnica 17:00
MYŚLIWIEC Tuchomie GKS Kołczygłowy 17:00
GTS Czarna Dąbrówka Skotawa Budowo 17:00
Zawisza Borzytuchom ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
Sparta Konarzyny Magic Niezabyszewo 17:00
2016-10-16 KAMEX-STEGNA Parchowo GRANIT Koczała 15:00
GRANIT Koczała LKS Łebunia 17:00
ARKONIA Pomysk Wlk Sparta Konarzyny 17:00
Skotawa Budowo Zawisza Borzytuchom 17:00
GKS Kołczygłowy GTS Czarna Dąbrówka 17:00
Lipniczanka Lipnica MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
DOLINA Gałąźnia Wlk BRDA II Przechlewo 17:00
2016-10-23 Magic Niezabyszewo KAMEX-STEGNA Parchowo 13:30
10  LKS Łebunia BRDA II Przechlewo 17:00
10  MYŚLIWIEC Tuchomie DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
10  GTS Czarna Dąbrówka Lipniczanka Lipnica 17:00
10  Zawisza Borzytuchom GKS Kołczygłowy 17:00
10  Sparta Konarzyny Skotawa Budowo 17:00
10  GRANIT Koczała Magic Niezabyszewo 17:00
10  2016-10-30 KAMEX-STEGNA Parchowo ARKONIA Pomysk Wlk 14:00
11  Magic Niezabyszewo LKS Łebunia 17:00
11  ARKONIA Pomysk Wlk GRANIT Koczała 17:00
11  GKS Kołczygłowy Sparta Konarzyny 17:00
11  Lipniczanka Lipnica Zawisza Borzytuchom 17:00
11  DOLINA Gałąźnia Wlk GTS Czarna Dąbrówka 17:00
11  BRDA II Przechlewo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
11  2016-11-06 Skotawa Budowo KAMEX-STEGNA Parchowo 14:00
12  LKS Łebunia MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
12  GTS Czarna Dąbrówka BRDA II Przechlewo 17:00
12  Zawisza Borzytuchom DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
12  Sparta Konarzyny Lipniczanka Lipnica 17:00
12  GRANIT Koczała Skotawa Budowo 17:00
12  Magic Niezabyszewo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
12  2016-11-13 KAMEX-STEGNA Parchowo GKS Kołczygłowy 14:00
13  ARKONIA Pomysk Wlk LKS Łebunia 17:00
13  Skotawa Budowo Magic Niezabyszewo 17:00
13  GKS Kołczygłowy GRANIT Koczała 17:00
13  Lipniczanka Lipnica KAMEX-STEGNA Parchowo 17:00
13  DOLINA Gałąźnia Wlk Sparta Konarzyny 17:00
13  BRDA II Przechlewo Zawisza Borzytuchom 17:00
13  2016-11-19 MYŚLIWIEC Tuchomie GTS Czarna Dąbrówka 16:00

Ostatnie spotkanie

KAMEX-STEGNA ParchowoMYŚLIWIEC Tuchomie
KAMEX-STEGNA Parchowo 1:2 MYŚLIWIEC Tuchomie
2016-09-11, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Logowanie

TRENINGI

Wtorek- godz.19:00

Czwartek-godz.19:00 

Statystyki drużyny

Zegar

Zaprzyjaźnione kluby

herb

Arkonia Pomysk Wielki

» ARKONIA POMYSK WIELKI

Sport.pl