Stegna Parchowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Kołczygłowy - LEŚNIK Cewice 2:1
  • GROM Nakla - BRDA II Przechlewo 0:3
  • DOLINA Gałąźnia Wlk - ARKONIA Pomysk Wlk 1:3
  • SOKÓŁ Wyczechy - SSPN Malczkowo 2:1
  • MYŚLIWIEC Tuchomie - LKS Łebunia 0:2
  • SKOTAWA Budowo - GRANIT Koczała 1:3
  • STEGNA Parchowo - pauza
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
LEŚNIK Cewice -
GRANIT Koczała - STEGNA Parchowo
LKS Łebunia - SKOTAWA Budowo
SSPN Malczkowo - MYŚLIWIEC Tuchomie
ARKONIA Pomysk Wlk - SOKÓŁ Wyczechy
BRDA II Przechlewo - BRDA II Przechlewo
GKS Kołczygłowy - GROM Nakla

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
GKS Kołczygłowy 2:1 LEŚNIK Cewice
GROM Nakla 0:3 BRDA II Przechlewo
DOLINA Gałąźnia Wlk 1:3 ARKONIA Pomysk Wlk
SOKÓŁ Wyczechy 2:1 SSPN Malczkowo
MYŚLIWIEC Tuchomie 0:2 LKS Łebunia
SKOTAWA Budowo 1:3 GRANIT Koczała
STEGNA Parchowo pauza

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

WYGRANE DERBY
Ładowanie...

SPONSORZY

      Urząd gminy  Parchowo     

                                                                      

  Urząd Gminy 

  Parchowo   

  Przewóz osób

Przewóz osób

"WIOLKA"

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 11, wczoraj: 98
ogółem: 101 990

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-24 GROM Nakla 2:1 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-08-24 ARKONIA Pomysk Wlk 3:3 LKS Łebunia zobacz ›
2014-08-24 SSPN Malczkowo 3:2 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-08-24 BRDA II Przechlewo 4:1 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-08-24 GKS Kołczygłowy pauza ---
2014-08-24 DOLINA Gałąźnia Wlk 0:2 SKOTAWA Budowo zobacz ›
2014-08-24 SOKÓŁ Wyczechy 2:1 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-08-31 LEŚNIK Cewice 2:1 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-08-31 SKOTAWA Budowo 6:1 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
2014-08-31 STEGNA Parchowo 5:3 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2014-08-31 GROM Nakla pauza ---
2014-08-31 GRANIT Koczała 3:5 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2014-08-31 LKS Łebunia 2:4 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2014-08-31 SSPN Malczkowo 6:2 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2014-09-07 ARKONIA Pomysk Wlk 1:3 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-09-07 BRDA II Przechlewo 4:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2014-09-07 GKS Kołczygłowy 2:1 LKS Łebunia zobacz ›
2014-09-07 GROM Nakla 0:1 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-09-07 DOLINA Gałąźnia Wlk pauza ---
2014-09-07 SOKÓŁ Wyczechy 2:1 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-09-07 MYŚLIWIEC Tuchomie 1:2 SKOTAWA Budowo zobacz ›
2014-09-07 STEGNA Parchowo 2:2 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-09-14 LEŚNIK Cewice 0:1 SKOTAWA Budowo zobacz ›
2014-09-14 SOKÓŁ Wyczechy pauza ---
2014-09-14 GRANIT Koczała 0:0 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2014-09-14 LKS Łebunia 2:0 GROM Nakla zobacz ›
2014-09-14 SSPN Malczkowo 1:2 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2014-09-14 ARKONIA Pomysk Wlk 1:4 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2014-09-21 BRDA II Przechlewo 2:2 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-09-21 GKS Kołczygłowy 5:2 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2014-09-21 GROM Nakla 5:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2014-09-21 DOLINA Gałąźnia Wlk 0:5 LKS Łebunia zobacz ›
2014-09-21 SOKÓŁ Wyczechy 3:0 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-09-21 MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
2014-09-21 SKOTAWA Budowo 3:2 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-09-21 LEŚNIK Cewice 6:0 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-09-21 SKOTAWA Budowo pauza ---
2014-09-21 GRANIT Koczała 2:4 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-09-21 LKS Łebunia 5:0 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
2014-09-21 SSPN Malczkowo 4:1 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2014-09-21 ARKONIA Pomysk Wlk 2:3 GROM Nakla zobacz ›
2014-09-21 BRDA II Przechlewo 1:0 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2014-09-28 GKS Kołczygłowy 2:1 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-09-28 GROM Nakla 0:3 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2014-09-28 DOLINA Gałąźnia Wlk 1:3 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2014-09-28 SOKÓŁ Wyczechy 2:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2014-09-28 MYŚLIWIEC Tuchomie 0:2 LKS Łebunia zobacz ›
2014-09-28 SKOTAWA Budowo 1:3 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-09-28 STEGNA Parchowo pauza ---
2014-10-05 GRANIT Koczała STEGNA Parchowo 17:00
2014-10-12 LEŚNIK Cewice 17:00
2014-10-12 LKS Łebunia SKOTAWA Budowo 17:00
2014-10-12 SSPN Malczkowo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
2014-10-12 ARKONIA Pomysk Wlk SOKÓŁ Wyczechy 17:00
2014-10-12 BRDA II Przechlewo BRDA II Przechlewo 17:00
2014-10-12 GKS Kołczygłowy GROM Nakla 17:00
2014-10-12 GROM Nakla LEŚNIK Cewice 17:00
2014-10-12 DOLINA Gałąźnia Wlk GKS Kołczygłowy 17:00
2014-10-12 SOKÓŁ Wyczechy BRDA II Przechlewo 17:00
2014-10-12 MYŚLIWIEC Tuchomie ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
2014-10-12 SKOTAWA Budowo SSPN Malczkowo 17:00
2014-10-12 STEGNA Parchowo LKS Łebunia 17:00
2014-10-12 GRANIT Koczała 17:00
10  2014-10-19 LEŚNIK Cewice GRANIT Koczała 17:00
10  2014-10-19 LKS Łebunia 17:00
10  2014-10-19 SSPN Malczkowo STEGNA Parchowo 17:00
10  2014-10-19 ARKONIA Pomysk Wlk SKOTAWA Budowo 17:00
10  2014-10-19 BRDA II Przechlewo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
10  2014-10-19 GKS Kołczygłowy SOKÓŁ Wyczechy 17:00
10  2014-10-19 GROM Nakla DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
11  DOLINA Gałąźnia Wlk LEŚNIK Cewice 17:00
11  SOKÓŁ Wyczechy GROM Nakla 17:00
11  MYŚLIWIEC Tuchomie GKS Kołczygłowy 17:00
11  SKOTAWA Budowo BRDA II Przechlewo 17:00
11  STEGNA Parchowo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
11  SSPN Malczkowo 17:00
11  GRANIT Koczała LKS Łebunia 17:00
12  LEŚNIK Cewice LKS Łebunia 17:00
12  SSPN Malczkowo GRANIT Koczała 17:00
12  ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
12  BRDA II Przechlewo STEGNA Parchowo 17:00
12  GKS Kołczygłowy SKOTAWA Budowo 17:00
12  GROM Nakla MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
12  DOLINA Gałąźnia Wlk SOKÓŁ Wyczechy 17:00
13  SOKÓŁ Wyczechy LEŚNIK Cewice 17:00
13  MYŚLIWIEC Tuchomie DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
13  SKOTAWA Budowo GROM Nakla 17:00
13  STEGNA Parchowo GKS Kołczygłowy 17:00
13  BRDA II Przechlewo 17:00
13  GRANIT Koczała ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
13  LKS Łebunia SSPN Malczkowo 17:00
14  STEGNA Parchowo GROM Nakla 17:00
14  LKS Łebunia ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
14  LEŚNIK Cewice SSPN Malczkowo 17:00
14  GRANIT Koczała BRDA II Przechlewo 17:00
14  GKS Kołczygłowy pauza ---
14  SKOTAWA Budowo DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
14  MYŚLIWIEC Tuchomie SOKÓŁ Wyczechy 17:00
15  MYŚLIWIEC Tuchomie LEŚNIK Cewice 17:00
15  SOKÓŁ Wyczechy SKOTAWA Budowo 17:00
15  DOLINA Gałąźnia Wlk STEGNA Parchowo 17:00
15  GROM Nakla pauza ---
15  GKS Kołczygłowy GRANIT Koczała 17:00
15  BRDA II Przechlewo LKS Łebunia 17:00
15  ARKONIA Pomysk Wlk SSPN Malczkowo 17:00
16  LEŚNIK Cewice ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
16  SSPN Malczkowo BRDA II Przechlewo 17:00
16  LKS Łebunia GKS Kołczygłowy 17:00
16  GRANIT Koczała GROM Nakla 17:00
16  DOLINA Gałąźnia Wlk pauza ---
16  STEGNA Parchowo SOKÓŁ Wyczechy 17:00
16  SKOTAWA Budowo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
17  SKOTAWA Budowo LEŚNIK Cewice 17:00
17  MYŚLIWIEC Tuchomie STEGNA Parchowo 15:00
17  SOKÓŁ Wyczechy pauza ---
17  DOLINA Gałąźnia Wlk GRANIT Koczała 17:00
17  GROM Nakla LKS Łebunia 17:00
17  GKS Kołczygłowy SSPN Malczkowo 17:00
17  BRDA II Przechlewo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
18  LEŚNIK Cewice BRDA II Przechlewo 17:00
18  ARKONIA Pomysk Wlk GKS Kołczygłowy 17:00
18  SSPN Malczkowo GROM Nakla 17:00
18  LKS Łebunia DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
18  GRANIT Koczała SOKÓŁ Wyczechy 17:00
18  MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
18  STEGNA Parchowo SKOTAWA Budowo 17:00
19  STEGNA Parchowo LEŚNIK Cewice 17:00
19  SKOTAWA Budowo pauza ---
19  MYŚLIWIEC Tuchomie GRANIT Koczała 17:00
19  SOKÓŁ Wyczechy LKS Łebunia 17:00
19  DOLINA Gałąźnia Wlk SSPN Malczkowo 17:00
19  GROM Nakla ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
19  GKS Kołczygłowy BRDA II Przechlewo 17:00
20  LEŚNIK Cewice GKS Kołczygłowy 17:00
20  BRDA II Przechlewo GROM Nakla 17:00
20  ARKONIA Pomysk Wlk DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
20  SSPN Malczkowo SOKÓŁ Wyczechy 17:00
20  LKS Łebunia MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
20  GRANIT Koczała SKOTAWA Budowo 17:00
20  STEGNA Parchowo pauza ---
21  LEŚNIK Cewice 17:00
21  STEGNA Parchowo GRANIT Koczała 17:00
21  SKOTAWA Budowo LKS Łebunia 17:00
21  MYŚLIWIEC Tuchomie SSPN Malczkowo 17:00
21  SOKÓŁ Wyczechy ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
21  BRDA II Przechlewo BRDA II Przechlewo 17:00
21  GROM Nakla GKS Kołczygłowy 17:00
22  LEŚNIK Cewice GROM Nakla 17:00
22  GKS Kołczygłowy DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
22  BRDA II Przechlewo SOKÓŁ Wyczechy 17:00
22  ARKONIA Pomysk Wlk MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
22  SSPN Malczkowo SKOTAWA Budowo 17:00
22  LKS Łebunia STEGNA Parchowo 17:00
22  GRANIT Koczała 17:00
23  GRANIT Koczała LEŚNIK Cewice 17:00
23  LKS Łebunia 17:00
23  STEGNA Parchowo SSPN Malczkowo 17:00
23  SKOTAWA Budowo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
23  MYŚLIWIEC Tuchomie BRDA II Przechlewo 17:00
23  SOKÓŁ Wyczechy GKS Kołczygłowy 17:00
23  DOLINA Gałąźnia Wlk GROM Nakla 17:00
24  LEŚNIK Cewice DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
24  GROM Nakla SOKÓŁ Wyczechy 17:00
24  GKS Kołczygłowy MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
24  BRDA II Przechlewo SKOTAWA Budowo 17:00
24  ARKONIA Pomysk Wlk STEGNA Parchowo 17:00
24  SSPN Malczkowo 17:00
24  LKS Łebunia GRANIT Koczała 17:00
25  LKS Łebunia LEŚNIK Cewice 17:00
25  GRANIT Koczała SSPN Malczkowo 17:00
25  ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
25  STEGNA Parchowo BRDA II Przechlewo 17:00
25  SKOTAWA Budowo GKS Kołczygłowy 17:00
25  MYŚLIWIEC Tuchomie GROM Nakla 17:00
25  SOKÓŁ Wyczechy DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
26  LEŚNIK Cewice SOKÓŁ Wyczechy 17:00
26  DOLINA Gałąźnia Wlk MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
26  GROM Nakla SKOTAWA Budowo 17:00
26  GKS Kołczygłowy STEGNA Parchowo 17:00
26  BRDA II Przechlewo 17:00
26  ARKONIA Pomysk Wlk GRANIT Koczała 17:00
26  SSPN Malczkowo LKS Łebunia 17:00

Ostatnie spotkanie

SKOTAWA BudowoSTEGNA Parchowo
SKOTAWA Budowo 3:2 STEGNA Parchowo
2014-09-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Logowanie

AWANS!!!!!

AWANS DO

A KLASY

2012/2013

 

 

 

 

 

 

Transfery

Sezon 2013/2014

Przybyli:

Adam Jereczek 

Bartłomiej Schachta

 Daniel Gierszewski

Mateusz Butowski

Damian Bigus

Paweł Ziegert

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Zegar

Sport.pl