Stegna Parchowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • SKOTAWA Budowo - LEŚNIK Cewice 3:3
  • MYŚLIWIEC Tuchomie - STEGNA Parchowo 3:1
  • SOKÓŁ Wyczechy - pauza
  • DOLINA Gałąźnia Wlk - GRANIT Koczała 0:1
  • GROM Nakla - LKS Łebunia 1:1
  • GKS Kołczygłowy - SSPN Malczkowo 6:1
  • BRDA II Przechlewo - ARKONIA Pomysk Wlk
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
LEŚNIK Cewice - BRDA II Przechlewo
ARKONIA Pomysk Wlk - GKS Kołczygłowy
SSPN Malczkowo - GROM Nakla
LKS Łebunia - DOLINA Gałąźnia Wlk
GRANIT Koczała - SOKÓŁ Wyczechy
- MYŚLIWIEC Tuchomie
STEGNA Parchowo - SKOTAWA Budowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
SKOTAWA Budowo 3:3 LEŚNIK Cewice
MYŚLIWIEC Tuchomie 3:1 STEGNA Parchowo
SOKÓŁ Wyczechy pauza
DOLINA Gałąźnia Wlk 0:1 GRANIT Koczała
GROM Nakla 1:1 LKS Łebunia
GKS Kołczygłowy 6:1 SSPN Malczkowo
BRDA II Przechlewo ARKONIA Pomysk Wlk

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

UPRAGNIONY AWANS!!!!!!!
Ładowanie...

SPONSORZY

      Urząd gminy  Parchowo     

                                                                      

  Urząd Gminy 

  Parchowo   

  Przewóz osób

Przewóz osób

"WIOLKA"

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 55, wczoraj: 120
ogółem: 112 420

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-24 GROM Nakla 2:1 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-08-24 ARKONIA Pomysk Wlk 3:3 LKS Łebunia zobacz ›
2014-08-24 SSPN Malczkowo 3:2 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-08-24 BRDA II Przechlewo 4:1 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-08-24 GKS Kołczygłowy pauza ---
2014-08-24 DOLINA Gałąźnia Wlk 0:2 SKOTAWA Budowo zobacz ›
2014-08-24 SOKÓŁ Wyczechy 2:1 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-08-31 LEŚNIK Cewice 2:1 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-08-31 SKOTAWA Budowo 6:1 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
2014-08-31 STEGNA Parchowo 5:3 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2014-08-31 GROM Nakla pauza ---
2014-08-31 GRANIT Koczała 3:5 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2014-08-31 LKS Łebunia 2:4 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2014-08-31 SSPN Malczkowo 6:2 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2014-09-07 ARKONIA Pomysk Wlk 1:3 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-09-07 BRDA II Przechlewo 4:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2014-09-07 GKS Kołczygłowy 2:1 LKS Łebunia zobacz ›
2014-09-07 GROM Nakla 0:1 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-09-07 DOLINA Gałąźnia Wlk pauza ---
2014-09-07 SOKÓŁ Wyczechy 2:1 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-09-07 MYŚLIWIEC Tuchomie 1:2 SKOTAWA Budowo zobacz ›
2014-09-07 STEGNA Parchowo 2:2 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-09-14 LEŚNIK Cewice 0:1 SKOTAWA Budowo zobacz ›
2014-09-14 SOKÓŁ Wyczechy pauza ---
2014-09-14 GRANIT Koczała 0:1 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2014-09-14 LKS Łebunia 2:0 GROM Nakla zobacz ›
2014-09-14 SSPN Malczkowo 1:2 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2014-09-14 ARKONIA Pomysk Wlk 1:4 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2014-09-21 BRDA II Przechlewo 2:2 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-09-21 GKS Kołczygłowy 5:2 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2014-09-21 GROM Nakla 5:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2014-09-21 DOLINA Gałąźnia Wlk 0:5 LKS Łebunia zobacz ›
2014-09-21 SOKÓŁ Wyczechy 3:0 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-09-21 MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
2014-09-21 SKOTAWA Budowo 3:2 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-09-21 LEŚNIK Cewice 6:0 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-09-21 SKOTAWA Budowo pauza ---
2014-09-21 GRANIT Koczała 2:4 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-09-21 LKS Łebunia 5:0 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
2014-09-21 SSPN Malczkowo 4:1 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2014-09-21 ARKONIA Pomysk Wlk 2:3 GROM Nakla zobacz ›
2014-09-21 BRDA II Przechlewo 1:0 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2014-09-28 GKS Kołczygłowy 2:1 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-09-28 GROM Nakla 0:3 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2014-09-28 DOLINA Gałąźnia Wlk 1:3 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2014-09-28 SOKÓŁ Wyczechy 2:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2014-09-28 MYŚLIWIEC Tuchomie 0:2 LKS Łebunia zobacz ›
2014-09-28 SKOTAWA Budowo 1:3 GRANIT Koczała zobacz ›
2014-09-28 STEGNA Parchowo pauza ---
2014-10-05 GRANIT Koczała 2:3 STEGNA Parchowo zobacz ›
2014-10-12 LEŚNIK Cewice 17:00
2014-10-12 LKS Łebunia 3:2 SKOTAWA Budowo zobacz ›
2014-10-12 SSPN Malczkowo 1:3 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2014-10-12 ARKONIA Pomysk Wlk 0:2 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
2014-10-12 BRDA II Przechlewo 3:1 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2014-10-12 GKS Kołczygłowy 4:3 GROM Nakla zobacz ›
2014-10-12 GROM Nakla 1:2 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2014-10-12 DOLINA Gałąźnia Wlk 0:1 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2014-10-12 SOKÓŁ Wyczechy 1:1 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2014-10-12 MYŚLIWIEC Tuchomie 0:2 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2014-10-12 SKOTAWA Budowo 2:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2014-10-12 STEGNA Parchowo 1:5 LKS Łebunia zobacz ›
2014-10-12 GRANIT Koczała 17:00
10  2014-10-19 LEŚNIK Cewice 1:1 GRANIT Koczała zobacz ›
10  2014-10-19 LKS Łebunia 17:00
10  2014-10-19 SSPN Malczkowo 2:3 STEGNA Parchowo zobacz ›
10  2014-10-19 ARKONIA Pomysk Wlk 2:3 SKOTAWA Budowo zobacz ›
10  2014-10-19 BRDA II Przechlewo 2:1 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
10  2014-10-19 GKS Kołczygłowy 3:1 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
10  2014-10-19 GROM Nakla 0:3 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
11  DOLINA Gałąźnia Wlk 1:2 LEŚNIK Cewice zobacz ›
11  SOKÓŁ Wyczechy 3:1 GROM Nakla zobacz ›
11  MYŚLIWIEC Tuchomie 2:2 GKS Kołczygłowy zobacz ›
11  SKOTAWA Budowo 2:1 BRDA II Przechlewo zobacz ›
11  STEGNA Parchowo 1:5 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
11  SSPN Malczkowo 17:00
11  GRANIT Koczała 0:2 LKS Łebunia zobacz ›
12  LEŚNIK Cewice 1:4 LKS Łebunia zobacz ›
12  SSPN Malczkowo 0:5 GRANIT Koczała zobacz ›
12  ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
12  BRDA II Przechlewo 2:1 STEGNA Parchowo zobacz ›
12  GKS Kołczygłowy 0:3 SKOTAWA Budowo zobacz ›
12  GROM Nakla 0:4 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
12  DOLINA Gałąźnia Wlk 2:4 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
13  SOKÓŁ Wyczechy 3:1 LEŚNIK Cewice zobacz ›
13  MYŚLIWIEC Tuchomie 1:0 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
13  SKOTAWA Budowo 6:1 GROM Nakla zobacz ›
13  STEGNA Parchowo 7:0 GKS Kołczygłowy zobacz ›
13  BRDA II Przechlewo 17:00
13  GRANIT Koczała 0:4 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
13  LKS Łebunia 5:0 SSPN Malczkowo zobacz ›
14  LKS Łebunia 2:1 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
14  LEŚNIK Cewice 7:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
14  GRANIT Koczała 2:0 BRDA II Przechlewo zobacz ›
14  GKS Kołczygłowy pauza ---
14  SKOTAWA Budowo 3:2 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
14  MYŚLIWIEC Tuchomie 1:4 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
14  2015-03-29 STEGNA Parchowo 3:0 GROM Nakla zobacz ›
15  MYŚLIWIEC Tuchomie 0:1 LEŚNIK Cewice zobacz ›
15  SOKÓŁ Wyczechy 5:2 SKOTAWA Budowo zobacz ›
15  GROM Nakla pauza ---
15  GKS Kołczygłowy 0:2 GRANIT Koczała zobacz ›
15  BRDA II Przechlewo 1:2 LKS Łebunia zobacz ›
15  ARKONIA Pomysk Wlk 7:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
15  2015-04-15 DOLINA Gałąźnia Wlk 4:2 STEGNA Parchowo zobacz ›
16  LEŚNIK Cewice 5:1 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
16  SSPN Malczkowo 3:2 BRDA II Przechlewo zobacz ›
16  LKS Łebunia 0:0 GKS Kołczygłowy zobacz ›
16  GRANIT Koczała 2:2 GROM Nakla zobacz ›
16  DOLINA Gałąźnia Wlk pauza ---
16  SKOTAWA Budowo 3:3 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
16  2015-04-12 STEGNA Parchowo 0:0 SOKÓŁ Wyczechy zobacz ›
17  SKOTAWA Budowo 3:3 LEŚNIK Cewice zobacz ›
17  SOKÓŁ Wyczechy pauza ---
17  DOLINA Gałąźnia Wlk 0:1 GRANIT Koczała zobacz ›
17  GROM Nakla 1:1 LKS Łebunia zobacz ›
17  GKS Kołczygłowy 6:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
17  BRDA II Przechlewo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
17  2015-04-19 MYŚLIWIEC Tuchomie 3:1 STEGNA Parchowo zobacz ›
18  LEŚNIK Cewice BRDA II Przechlewo 17:00
18  ARKONIA Pomysk Wlk GKS Kołczygłowy 17:00
18  SSPN Malczkowo GROM Nakla 17:00
18  LKS Łebunia DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
18  GRANIT Koczała SOKÓŁ Wyczechy 17:00
18  MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
18  2015-04-26 STEGNA Parchowo SKOTAWA Budowo 15:00
19  STEGNA Parchowo LEŚNIK Cewice 17:00
19  SKOTAWA Budowo pauza ---
19  MYŚLIWIEC Tuchomie GRANIT Koczała 17:00
19  SOKÓŁ Wyczechy LKS Łebunia 17:00
19  DOLINA Gałąźnia Wlk SSPN Malczkowo 17:00
19  GROM Nakla ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
19  GKS Kołczygłowy BRDA II Przechlewo 17:00
20  LEŚNIK Cewice GKS Kołczygłowy 17:00
20  BRDA II Przechlewo GROM Nakla 17:00
20  ARKONIA Pomysk Wlk DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
20  SSPN Malczkowo SOKÓŁ Wyczechy 17:00
20  LKS Łebunia MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
20  GRANIT Koczała SKOTAWA Budowo 17:00
20  STEGNA Parchowo pauza ---
21  LEŚNIK Cewice 17:00
21  STEGNA Parchowo GRANIT Koczała 17:00
21  SKOTAWA Budowo LKS Łebunia 17:00
21  MYŚLIWIEC Tuchomie SSPN Malczkowo 17:00
21  SOKÓŁ Wyczechy ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
21  BRDA II Przechlewo BRDA II Przechlewo 17:00
21  GROM Nakla GKS Kołczygłowy 17:00
22  LEŚNIK Cewice GROM Nakla 17:00
22  GKS Kołczygłowy DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
22  BRDA II Przechlewo SOKÓŁ Wyczechy 17:00
22  ARKONIA Pomysk Wlk MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
22  SSPN Malczkowo SKOTAWA Budowo 17:00
22  LKS Łebunia STEGNA Parchowo 17:00
22  GRANIT Koczała 17:00
23  GRANIT Koczała LEŚNIK Cewice 17:00
23  LKS Łebunia 17:00
23  STEGNA Parchowo SSPN Malczkowo 17:00
23  SKOTAWA Budowo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
23  MYŚLIWIEC Tuchomie BRDA II Przechlewo 17:00
23  SOKÓŁ Wyczechy GKS Kołczygłowy 17:00
23  DOLINA Gałąźnia Wlk GROM Nakla 17:00
24  LEŚNIK Cewice DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
24  GROM Nakla SOKÓŁ Wyczechy 17:00
24  GKS Kołczygłowy MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
24  BRDA II Przechlewo SKOTAWA Budowo 17:00
24  ARKONIA Pomysk Wlk STEGNA Parchowo 17:00
24  SSPN Malczkowo 17:00
24  LKS Łebunia GRANIT Koczała 17:00
25  LKS Łebunia LEŚNIK Cewice 17:00
25  GRANIT Koczała SSPN Malczkowo 17:00
25  ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
25  STEGNA Parchowo BRDA II Przechlewo 17:00
25  SKOTAWA Budowo GKS Kołczygłowy 17:00
25  MYŚLIWIEC Tuchomie GROM Nakla 17:00
25  SOKÓŁ Wyczechy DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
26  LEŚNIK Cewice SOKÓŁ Wyczechy 17:00
26  DOLINA Gałąźnia Wlk MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
26  GROM Nakla SKOTAWA Budowo 17:00
26  GKS Kołczygłowy STEGNA Parchowo 17:00
26  BRDA II Przechlewo 17:00
26  ARKONIA Pomysk Wlk GRANIT Koczała 17:00
26  SSPN Malczkowo LKS Łebunia 17:00

Ostatnie spotkanie

MYŚLIWIEC TuchomieSTEGNA Parchowo
MYŚLIWIEC Tuchomie 3:1 STEGNA Parchowo
2015-04-19, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Statystyki drużyny

Zegar

Zaprzyjaźnione kluby

Sport.pl