Stegna Parchowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA NASZEJ STRONIE
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • SSPN Malczkowo - GTS Czarna Dąbrówka 0:0
  • ARKONIA Pomysk Wlk - MYŚLIWIEC Tuchomie 1:0
  • LEŚNIK Cewice - STEGNA Parchowo 6:1
  • BRDA II Przechlewo - LKS Łebunia 3:1
  • DOLINA Gałąźnia Wlk - GRANIT Koczała 3:0
  • GROM Nakla - GKS Kołczygłowy 4:5
  • Victoria Dąbrówka - Magic Niezabyszewo 4:1
  •        

Najbliższe spotkanie

STEGNA ParchowoBRDA II Przechlewo
STEGNA Parchowo   BRDA II Przechlewo
2015-09-06, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kipsta F700

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Magic Niezabyszewo - SSPN Malczkowo
GKS Kołczygłowy - Victoria Dąbrówka
GRANIT Koczała - GROM Nakla
LKS Łebunia - DOLINA Gałąźnia Wlk
STEGNA Parchowo - BRDA II Przechlewo
MYŚLIWIEC Tuchomie - LEŚNIK Cewice
GTS Czarna Dąbrówka - ARKONIA Pomysk Wlk

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
SSPN Malczkowo 0:0 GTS Czarna Dąbrówka
ARKONIA Pomysk Wlk 1:0 MYŚLIWIEC Tuchomie
LEŚNIK Cewice 6:1 STEGNA Parchowo
BRDA II Przechlewo 3:1 LKS Łebunia
DOLINA Gałąźnia Wlk 3:0 GRANIT Koczała
GROM Nakla 4:5 GKS Kołczygłowy
Victoria Dąbrówka 4:1 Magic Niezabyszewo

Najnowsza galeria

Pierwszy punkt
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

KS STEGNA Parchowo-WKS Nożyno
Ładowanie...

SPONSORZY

      Urząd gminy  Parchowo     

                                                                      

  Urząd Gminy 

  Parchowo   

  Przewóz osób

Przewóz osób

"WIOLKA"

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 96, wczoraj: 88
ogółem: 120 709

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-08-22 GRANIT Koczała 0:2 BRDA II Przechlewo zobacz ›
2015-08-22 LKS Łebunia 3:3 LEŚNIK Cewice zobacz ›
2015-08-23 Victoria Dąbrówka 1:1 SSPN Malczkowo zobacz ›
2015-08-23 Magic Niezabyszewo 6:0 GROM Nakla zobacz ›
2015-08-23 GKS Kołczygłowy 2:0 DOLINA Gałąźnia Wlk zobacz ›
2015-08-23 STEGNA Parchowo 3:4 ARKONIA Pomysk Wlk zobacz ›
2015-08-23 MYŚLIWIEC Tuchomie 1:2 GTS Czarna Dąbrówka zobacz ›
2015-08-30 SSPN Malczkowo 0:0 GTS Czarna Dąbrówka zobacz ›
2015-08-30 ARKONIA Pomysk Wlk 1:0 MYŚLIWIEC Tuchomie zobacz ›
2015-08-30 LEŚNIK Cewice 6:1 STEGNA Parchowo zobacz ›
2015-08-30 BRDA II Przechlewo 3:1 LKS Łebunia zobacz ›
2015-08-30 DOLINA Gałąźnia Wlk 3:0 GRANIT Koczała zobacz ›
2015-08-30 GROM Nakla 4:5 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2015-08-30 Victoria Dąbrówka 4:1 Magic Niezabyszewo zobacz ›
2015-09-06 Magic Niezabyszewo SSPN Malczkowo 17:00
2015-09-06 GKS Kołczygłowy Victoria Dąbrówka 17:00
2015-09-06 GRANIT Koczała GROM Nakla 17:00
2015-09-06 LKS Łebunia DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
2015-09-06 STEGNA Parchowo BRDA II Przechlewo 15:00
2015-09-06 MYŚLIWIEC Tuchomie LEŚNIK Cewice 17:00
2015-09-06 GTS Czarna Dąbrówka ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
2015-09-13 SSPN Malczkowo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
2015-09-13 LEŚNIK Cewice GTS Czarna Dąbrówka 17:00
2015-09-13 BRDA II Przechlewo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
2015-09-13 DOLINA Gałąźnia Wlk STEGNA Parchowo 15:00
2015-09-13 GROM Nakla LKS Łebunia 17:00
2015-09-13 Victoria Dąbrówka GRANIT Koczała 17:00
2015-09-13 Magic Niezabyszewo GKS Kołczygłowy 17:00
2015-09-20 GKS Kołczygłowy SSPN Malczkowo 17:00
2015-09-20 GRANIT Koczała Magic Niezabyszewo 17:00
2015-09-20 LKS Łebunia Victoria Dąbrówka 17:00
2015-09-20 STEGNA Parchowo GROM Nakla 15:00
2015-09-20 MYŚLIWIEC Tuchomie DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
2015-09-20 GTS Czarna Dąbrówka BRDA II Przechlewo 17:00
2015-09-20 ARKONIA Pomysk Wlk LEŚNIK Cewice 17:00
2015-09-27 SSPN Malczkowo LEŚNIK Cewice 17:00
2015-09-27 BRDA II Przechlewo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
2015-09-27 DOLINA Gałąźnia Wlk GTS Czarna Dąbrówka 17:00
2015-09-27 GROM Nakla MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
2015-09-27 Victoria Dąbrówka STEGNA Parchowo 14:00
2015-09-27 Magic Niezabyszewo LKS Łebunia 17:00
2015-09-27 GKS Kołczygłowy GRANIT Koczała 17:00
2015-10-04 GRANIT Koczała SSPN Malczkowo 17:00
2015-10-04 LKS Łebunia GKS Kołczygłowy 17:00
2015-10-04 STEGNA Parchowo Magic Niezabyszewo 15:00
2015-10-04 MYŚLIWIEC Tuchomie Victoria Dąbrówka 17:00
2015-10-04 GTS Czarna Dąbrówka GROM Nakla 17:00
2015-10-04 ARKONIA Pomysk Wlk DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
2015-10-04 LEŚNIK Cewice BRDA II Przechlewo 17:00
2015-10-11 SSPN Malczkowo BRDA II Przechlewo 17:00
2015-10-11 DOLINA Gałąźnia Wlk LEŚNIK Cewice 17:00
2015-10-11 GROM Nakla ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
2015-10-11 Victoria Dąbrówka GTS Czarna Dąbrówka 17:00
2015-10-11 Magic Niezabyszewo MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
2015-10-11 GKS Kołczygłowy STEGNA Parchowo 15:00
2015-10-11 GRANIT Koczała LKS Łebunia 17:00
2015-10-18 LKS Łebunia SSPN Malczkowo 17:00
2015-10-18 STEGNA Parchowo GRANIT Koczała 15:00
2015-10-18 MYŚLIWIEC Tuchomie GKS Kołczygłowy 17:00
2015-10-18 GTS Czarna Dąbrówka Magic Niezabyszewo 17:00
2015-10-18 ARKONIA Pomysk Wlk Victoria Dąbrówka 17:00
2015-10-18 LEŚNIK Cewice GROM Nakla 17:00
2015-10-18 BRDA II Przechlewo DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
10  2015-10-25 SSPN Malczkowo DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
10  2015-10-25 GROM Nakla BRDA II Przechlewo 17:00
10  2015-10-25 Victoria Dąbrówka LEŚNIK Cewice 17:00
10  2015-10-25 Magic Niezabyszewo ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
10  2015-10-25 GKS Kołczygłowy GTS Czarna Dąbrówka 17:00
10  2015-10-25 GRANIT Koczała MYŚLIWIEC Tuchomie 17:00
10  2015-10-25 LKS Łebunia STEGNA Parchowo 12:00
11  2015-10-31 STEGNA Parchowo SSPN Malczkowo 14:00
11  2015-10-31 MYŚLIWIEC Tuchomie LKS Łebunia 17:00
11  2015-10-31 GTS Czarna Dąbrówka GRANIT Koczała 17:00
11  2015-10-31 ARKONIA Pomysk Wlk GKS Kołczygłowy 17:00
11  2015-10-31 LEŚNIK Cewice Magic Niezabyszewo 17:00
11  2015-10-31 BRDA II Przechlewo Victoria Dąbrówka 17:00
11  2015-10-31 DOLINA Gałąźnia Wlk GROM Nakla 17:00
12  2015-11-08 SSPN Malczkowo GROM Nakla 17:00
12  2015-11-08 Victoria Dąbrówka DOLINA Gałąźnia Wlk 17:00
12  2015-11-08 Magic Niezabyszewo BRDA II Przechlewo 17:00
12  2015-11-08 GKS Kołczygłowy LEŚNIK Cewice 17:00
12  2015-11-08 GRANIT Koczała ARKONIA Pomysk Wlk 17:00
12  2015-11-08 LKS Łebunia GTS Czarna Dąbrówka 17:00
12  2015-11-08 STEGNA Parchowo MYŚLIWIEC Tuchomie 14:00
13  2015-11-15 MYŚLIWIEC Tuchomie SSPN Malczkowo 17:00
13  2015-11-15 GTS Czarna Dąbrówka STEGNA Parchowo 13:00
13  2015-11-15 ARKONIA Pomysk Wlk LKS Łebunia 17:00
13  2015-11-15 LEŚNIK Cewice GRANIT Koczała 17:00
13  2015-11-15 BRDA II Przechlewo GKS Kołczygłowy 17:00
13  2015-11-15 DOLINA Gałąźnia Wlk Magic Niezabyszewo 17:00
13  2015-11-15 GROM Nakla Victoria Dąbrówka 17:00

Ostatnie spotkanie

LEŚNIK CewiceSTEGNA Parchowo
LEŚNIK Cewice 6:1 STEGNA Parchowo
2015-08-30, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

TRENINGI

Wtorek- godz.19:00

Czwartek-godz.19:00 

Statystyki drużyny

Zegar

Zaprzyjaźnione kluby

Sport.pl